Plany na najbliższy długi weekend

Wielkimi krokami zbliża się majówka, mamy nadzieję, że i my skorzystamy z tego wolnego czasu. Na szczęście tak jak wiele osób mamy w tym czasie wolne. Niestety mamy dla Was smutną wiadomość, mianowicie prognozy pogody nie obiecują pięknej pogody.

Nie ma się czym martwić, w końcu w tegoroczny bardzo długi weekend majowy nie musimy tylko urządzać grilli i opalać się. Jest wiele innych ciekawych opcji do wyboru. Jeśli utrzyma się śnieg w górach, niektórzy z pewnością skorzystają jeszcze ze stoków narciarskich. W wyższe partię Tatr na razie nie ma co planować wycieczek, ponieważ istnieje duże zagrożenie lawinowe. Jednak w Polsce Tatry to nie jedyne pasmo górskie. Możemy wybrać się do różnych miejscowości i stamtąd wybrać się na niższe i łatwiejsze trasy turystyczne.
Kolejną opcją będzie wyjazd do któregoś z zabytkowych miast. Praktycznie w każdej polskiej aglomeracji znajdziemy zabytkowe zakątki i ciekawe miejsca. Może tym razem zdecydujecie się zobaczyć Warszawę, czy Kraków. Pozostają jeszcze mniejsze urokliwe miejscowości jak Sandomierz, czy Kazimierz Dolny. Ciekawa opcja to wyjazd nad morze, po zimowych sztormach łatwo znaleźć bursztyny na plaży.

Miejsc i opcji jest wiele. My z pewnością wymyślimy coś specjalnego i ruszymy w Polskę. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły możecie się nimi z nami podzielić w formie komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *